איך לבחור שולחנות למוסדות חינוך

הגיע הזמן  להתחדש בשולחנות איכותיים למוסדות החינוך שאתם עובדים בהם, מחנכים בהם את ילדי ישראל שיהיו דור העתיד, מנהלים ונמצאים בהם רוב שעות היום! הגיע הזמן שלכם ושל הילדים ליהנות משולחנות איכותיים ונוחים במיוחד שישאירו את הילדים כותבים על שולחן עמיד לכל אורך השיעור! ללא תופעות לוואי של חריקות והתפרקויות שיכולות לגרום לסיכון חיי אדם ולחוסר נוחות שיגרע מתהליך הלמידה באופן משמעותי.

שולחנות למוסדות חינוך

קנית שולחנות איכותיים הינה השקעה לטווח ארוך

רכישת שולחנות איכותיים לגן או לבית הספר היא השקעה לטווח ארוך – לא מעט מנהלי בתי ספר ורשתות גנים שחושבים על רכישת כיסאות לבית הספר ולגן מבינים את החשיבות הגדולה והמשמעותית של קניית כיסאות מעוצבים ונוחים שישרתו אותם למשך דורות של ילדים שלומדים ומתחנכים במוסדות החינוך בניהולם. כך שעל השולחנות ילמדו התלמידים בצורה איכותית ומוצלחת.

שולחנות מותאמים לגילאי הילדים, שולחנות איכות מבית Space Book

כל שולחן מעוצב מבית Space Book  ישאר עמיד ואיתן למשך שנים. השולחנות הם אלה שנותנים את הטון באווירה בכיתה. אנו ב- space Book שמים דגש על איכות השולחנות שלנו ועל מציאת פתרון המתאים לכל לקוח ולקוח בכל מוסד לימודי באשר הוא, כך שיתאים בדיוק לכל גיל ולכל ילד בכל כיתה בהתאמה אישית מושלמת.

השולחנות שיתאימו בדיוק- בהתאמה אישית בעבור מוסד הלימוד

אל תתפשרו, בחרו בקניית ריהוט איכותי, בטיחותי, צבעוני, נוח, עמיד, אמין ומעוצב שישרת אותם למשך שנים רבות. שולחנות למוסדות חינוך אשר אנו מספקים מתאימים לכל מטרה, גם לחדרי ישיבות, לחדרי מורים ולחדרי הכשרה ומותאמים לחללים הבית ספריים. שולחנות לבתי ספר בשילוב של מגוון משטחים ואופציות תמיכה טכנית המוכיחים כיצד פתרונות מעשיים עולים בקנה אחד עם עיצוב נקי ויעילות הלמידה האיכותית.

בחרו בטוב ביותר בעבור דור העתיד

אנחנו מבינים את החשיבות העליונה של השולחנות הייציבים במוסד החינוך כיוון שהם מכתיבים את הטון ואת האווירה בכיתת הלימוד.

ייעוץ להתאמה מדוייקת

יחד נסייע לכם למצוא ריהוט לבית ספר ומכללות המתאים ביותר עבור המוסד החינוכי אותו אתם מנהלים ומתחזקים לטובת הילדים, לטובת צוות ההוראה ולשביעות רצון מירבית של כל הנוגעים בדבר.