לימודי עיצוב פנים בדגש על מטבח מעוצב

יש הרבה אנשים שחושבים שהחלל של הבית החשוב ביותר הוא חלל הסלון דווקא, אך הרבה יופתעו לגלות שמסתבר שחלל המטבח הוא החלל הכי חשוב בבית שלנו. המטבח למעשה יש בו הכל מלבד לישון, ניתן לעשות בו כל דבר. לשוחח, לצפות בסדרה, לעבוד, להכין שיעורים וכמובן לאכול, לבשל ולאפות.

כל מי שפונה ללימוד עיצוב פנים, מבין שזה החלל המורכב ביותר בבית שלנו ויש כאלה שמבקשים להתמקד בו דווקא -ההתמקצעות בעיצוב פנים של תכנון מטבחים. בלימודים אלה ניתן לגלות עולם מרתק ועשיר באלמנטים ורעיונות יצירתיים שמאפשרים התעמקות בעיצוב ותכנון מושלם של חלל כל כך מהותי וחשוב.

לימודי עיצוב מטבחים                                                                                                      

היום לימוד עיצוב פנים שמתמקצע במטבחים הפך למקצוע בפני עצמו. הוא דורש מקצועיות והבנה של המורכבות שקיימת בחלל המטבחים. הוא מקנה לכל מי שלומד אותו את ההבנה הדרושה לעיצוב ולתכנון של מטבח; ידע תיאורטי בתחום, כל מגמות העיצוב והתכנון, חשיבות הפרקטיות של המטבח, הכלה של מכשור חשמלי רב, הבנה של המערכות הגז, האינסטלציה והחשמל, והמיומנות להצליח להתאים את חלל המטבח לשאר חללי הבית והכי חשוב לאופי וסגנון המשפחה. חשוב שמעצב מטבחים יידע לשלב את כל הצרכים והרצונות של הלקוח שלו בעיצוב הכללי של המטבח, כאן למעשה טמון כשרונו. הלימודים מכילים עבודה מעשית בשטח. כמו כן, הפרויקט גמר של הסטודנטים, הוא הגשה של עבודה מעשית. rubiks-cube-3347244__340

נושאים שנלמדים בקורס עיצוב מטבחים                                                                         

הנושאים והתכנים בלימוד עיצוב פנים מטבחים הם מגוונים מאוד. אלו חלק מבין הנושאים הנלמדים: יסודות השרטוט והתכנון, מבוא לעיצוב פנים, חשיבה עיצובית, אילו חומרי גלם קיימים, טכנולוגיה של המטבחים, ריצוף, חיפוי, עיצוב ממוחשב, היסטוריה של המטבחים, אחסון וארונות מטבח, תאורת מטבח, שיטת הפנג שווי, שיווק והתנהלות עסקית ועוד.

תנאי קבלה ללימודים                                                                                                              

בכל מוסד לימודי יש תנאי קבלה שונים, בחלקם אין תנאי קבלה כלל. באופן כללי יש מקומות שיבקשו לראות יכולות עיצוביות, לעבור מבחן התאמה או ראיון אישי. חלק מהמקומות ירצו גם רקע בשרטוט.