קורס צלילה סקובה דייבר – הכירו את העולם שמתחת למים

כמה פעמים יצא לכם לראות תמונות שצולמו מתחת למים ולהתפעל מהיופי המדהים שנגלה בפניכם? כמה פעמים קרה שהסתכלתם בסרטי טבע שעסקו באלמוגים, שוניות, דגים, ואמרתם לעצמכם שלא יכול להיות שיש דברים כאלה יפה וכל מה שצריך לעשות בשביל לגלות אותם, זה לצלול עשרות מטרים מתחת למים.

עכשיו זו ההזדמנות שלכם לא רק להסתכל על תמונות וסרטים אלא ממש לחוות את החוויה. כל מה שעליכם לעשות זה להירשם לקורס צלילה סקובה דייבר, ותוך זמן קצר יהיה להם רישיון צלילה איתו תוכלו לצלול ולגלות את החיים מתחת למים.

קורס צלילה סקובה דייבר
קורס צלילה סקובה דייבר

קורס צלילה סקובה דייבר, זה הקורס המוביל בתחום של צלילת מים, ישנם קורסים לכוכב אחד וישנם קורסים לשני כוכבים (ההבדל בינהם הוא העומק אליו אתם יכולים לצלול עם קבלת התעודה מהקורס). במסגרת קורס צלילה אתם לומדים כל מה שצריך בשביל לצלול בצורה בטוחה ושלווה, אכן מהשלב בו אתם שמים על עצמכם את חליפת הצלילה, בודקים אותה על יבש, נכנסים למים וצוללים.

בקורס לומדים להבדיל בין כל פרט ופרט בחליפה, לומדים להכיר בערך של עבודה קבוצתית או עבודה בזוג במסגרת הצלילה, כמו כן לומדים כיצד לרדת אל מתחת למים וכיצד לעלות מהם ועוד. במסגרת הקורס לומדים, כאמור, גן את הצד המעשי וגם את הצד התיאורטי של הצלילה. למשל, לומדים כיצד קוראים את הים, לומדים על תנאי מזג אוויר, לומדים כיצד לקרוא לעזרה וכיצד לענות לקריאות עזרה מצד אחרים ועוד.

חשוב לומר, קורס צלילה סקובה דייבר, זה לא קורס לימודים רגיל, הן במובן הזה שהוא נערך בקבוצות קטנות, הן בגלל הביקוש והן בגלל העובדה שכך קל יותר להתקדם הלאה. כמו כן, קורס צלילה סקובה דייבר, הוא לא קורס שנמשך חודשים או שבועות כמו קורס לימודים רגיל, אלא הוא נמשך מספר ימים, במטרה שבסיופו יוכלו התלמידים לקבל תעודה בתחום. מי שרוצה יכול כמובן להתקדם הלאה לקורסים נוספים, מתקדמים, כולל קורסים של מדריכים, במידה והוא ביצע את מספר הצלילות הנדרש.