קורס מיקרובליידינג

אם את עוסקת בתחום עיצוב גבות בשיטות המסורתיות והישנות יותר, כדאי מאוד שתתקדמי ותלמדי על שיטות מתקדמות בתחום עיצוב גבות. כך לדוגמא: כיום ניתן ללמוד קורס מיקרובליידינג אשר מאפשר לכל לומדת ללמוד את כל מה שחשוב אודות עיצוב גבות באמצעות אחת השיטות המתקדמות והפופולאריות ביותר בשוק. כמובן שאם החלטת ללכת על הקורס המדובר, כדאי שתבחרי את הקורס הטוב ביותר בתחום וזאת בכדי שתקבלי את הידע התאורטי וההדרכה המעשית שיאפשרו לך לעסוק בתחום בצורה הטובה ביותר לאחר סיום הקורס.

מהי שיטת מיקרובליידינג?

מדובר על טכניקה המאפשרת הדמיה של שערות הגבות במקום שהן חסרות. כיום ישנן לא מעט נשים אשר סובלות מגבות דלילות או מחסור בשיער במיקומים שונים בגבה, דבר שלחלוטין פוגע להם במראה האסתטי והטוב של הפנים. השיטה מציעה לדמות את השערות בכל המיקומים החסרים שערות גבות ולהעניק לגבות מראה מלא ואיכותי. מעבר לכך, הטכניקה מציעה לכל אישה מראה גבות טבעי. השיטה מתבצעת באמצעות ידית מיוחדת אשר אליה מחוברים מחטי מיקרו דקיקים במיוחד בתצורות שונות וגבהים שונים. הידית יכולה להכיל החל מ3 מחטים מקבוצים ועד כ21 מחטים. כל מחט מאפשרת לדמות שיער שונה בהתאם לכיוון צמיחת השיער בגבה, בהתאם לאופי השיער ועוד. 

מה לומדים בקורס מיקרובליידינג?

בקורס לומדים את כל מה שחשוב על התיאוריה של התחום, על התאמת הגבות למבנה הפנים של כל אישה, על חוקים בעיצוב גבות וכן עוסקים בהדגמה פרקטית ותרגול של משתתפות הקורס. כמו כן לומדים בקורס את כל מה שקשור לאופן השימוש במכשיר הרלוונטי לשיטה, עבודה על דמוי עור, תורת הצבע,, שאלון רפואי שיש להציג לאישה טרם ביצוע ההליך ועוד. אם תבחרו בקורס מקצועי תקבלו לא פעם הזדמנות לתרגל על מכשיר מיקרובליידינג עבור עיצוב גבות בשיטה זאת, וכן בסיום הקורס תעודה המעניקה לכם את האסמכה לעסוק בתחום.