צפריר בשן – מדוע משתלם ללמוד כתיבה אצל צפריר

יש אנשים, שמות, שאנחנו שומעים אותם לעיתים תכופות ולא תמיד זכור לנו מאיפה אנחנו מכירים אותם, איך הגענו אליהם, איזה חלק יש להם בהוויה שלנו, אך הם שם, כל הזמן, בצורה כזו או אחרת, ובעיקר מעשירים את חיינו בצורות שונות. 

צפריר בשן הוא אחד מכותבי התוכן המובילים בישראל ויתרה מזו, רבים מכותבי התוכן בישראל למדו דרכו כיצד לכתוב, כיצד להעביר את המסר בצורה נכונה, מזוקקת, בצורה מעניינת. כל מי שמכיר ולו במעט את תחום התוכן באינטרנט, כל מי שחבר ברשתות חברתיות וכן מכיר את כלי התקשורת הישראלית משנות התשעים ושנות האלפיים, מכיר היטב את צפריר וסביר להניח שפגש בו יותר מפעם אחת, שכן הוא תמיד היה נוכח שם ועדיין נוכח בצורות שונות. 

גם היום, לא מעט אנשים, בין אם מדובר באנשים פרטיים ובין אם מדובר בבעלי מקצוע שקשורים כך או אחרת לעולם האינטרנט, לעולם הכתיבה, משתמשים בשירותיו של צפריר לצרכים שונים. הם עוברים אצלו סדנאות וקורסים, משתמשים בספריו ומתייעצים איתו לא מעט אודות כתיבה. 

מה צפריר מציע לכם

צפריר בשן, כאמור, הוא מכותבי התוכן המובילים בישראל (ראו בלינק) אבל מעבר לכך, הוא מציע לא רק שירותי תוכן אלא גם קורסים וסדנאות כתיבה מקצועיים, בין אם זה לארגונים, עמותות, אנשים פרטיים ועוד. כל מי שרוצה ללמוד איך כותבים בצורה נכונה, איך מעבירים מסר בצורה פשוטה ויעילה, הרי דרך צפריר הוא יוכל לקבל את כל הכלים הרלוונטיים עבורו. 

רצוי מאוד להתייעץ עם צפריר ולשמוע מה הוא מציע לכם, לראות איך אתם יכולים להשתלב במה שהוא מציע, במה שהוא מספק לכם, בשביל שתוכלו גם אתם לכתוב ברמה גבוהה.