חושבים לעסוק בתחום הקריפטוגרפיה? כדאי שתקראו את זה

אין ספק כי ככל שאנו יודעים יותר על משהו מסוים כך אנו יכולים לקבל החלטות נבונות יותר וחכמות יותר בנוגע לעתיד שלנו וגם בנוגע להווה. זה נכון כאשר אנו מדברים על המקצוע שבו אנו עובדים או רוצים לעבוד, זה נכון כאשר אנו מדברים על קניית בית לנו ולמשפחה שלנו, זה נכון כאשר אנו מדברים על קניית רכב או על קניית מחשב וזה בטח ובטח נכון כאשר אנו מדברים על השקעה פיננסית. ככל שנבין יותר את מושא ההשקעה שלנו כך ההשקעה תהיה יותר חכמה ויותר טובה וזהו משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת. על רקע זה אנו חייבים לציין שאם אתם רוצים לעסוק בתחום הקריפטוגרפיה אתם חייבים להבין כי עליכם ללמוד את הנושא על בוריו. על רקע זה יש לציין כי הדרך הטובה ביותר ללמוד את הנושא הזה היא לקרוא מידע עליו בכל מקום אפשרי בתנאי שהמידע הזה אמין וטוב.

האם יש חברות ישראליות בתחום של קריפטוגרפיה?

אין ספק כי ישראל היא מובילה טכנולוגית בהרבה מאוד תחומים ואין ספק כי יש בה הרבה מאוד חברות וארגונים בתחומים שונים ומגוונים. על רקע זה אנו חייבים לציין כי גם בתחום של קריפטוגרפיה יש נציגות ישראלית מכובדת שכדאי להכיר אותה. אם אתם רוצים לעסוק בתחום זה אתם ממש לא צריכים לנסוע לחו"ל ואתם יכולים פשוט למצוא חברה בארץ אשר עוסקת בתחום זה. האמת היא שאתם יכולים להחליט גם לעסוק בתחום זה כעצמאיים אך עליכם לעשות הכול בכדי להבין את התחום עד הסוף או שאחרת פשוט תזרקו את הכסף שלכם סתם כך.

האם אפשר ללמוד את המקצוע באוניברסיטה?

עוד נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שכיום יש יותר ויותר קורסים באוניברסיטה על התחום של מטבעות דיגיטליים, כרייה של ביטקוין וכל מה שקשור לתחום וזאת עקב העובדה כי המכללות ומוסדות המחקר מבינים כי יש כאן משהו מעניין, חדשני, מיוחד שרב הנסתר עליו ולכן הן מציעות קורסים בנושא אשר אמורים לשפוך אור לסטודנטים על התחום המרתק הזה.