איך לומדים מהבית?

אין ספק כי ידע הוא הדבר החשוב ביותר בעולם המודרני בו אנחנו חיים. בעבר העושר של בני אדם היה נמדד על פי היכולות המקצועיות שלהם כמו האופן שבו גידלו חיטה או האופן שבו הכינו כלי מתכת. כיום לכישורים הללו אין כמעט משמעות והדבר החשוב ביותר בחיים הוא הידע של אדם מסוים ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על ידע בפיזיקה, היסטוריה או ספרות. על כן כל הורה צריך לעשות כל מאמץ בכדי שהילד שלו ידע כמה שיותר, אם עצמאית ואם לצד מורים פרטיים. ואתם יודעים מה? גם כאשר אנחנו מתבגרים אנחנו לא יכולים לנוח על זרי הדפנה ואנו צריכים להמשיך וללמוד כל הזמן. כיום זה גם ברור כי הדרך הטובה ביותר ללמוד היא לעשות זאת מן הבית. על כן ברור מדוע שואלים איך לומדים מהבית ומהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת? אם כן זה ברור כי הדרך הכי טובה ללמוד מן הבית היא לעשות זאת באמצעות האינטרנט.

רוצים ללמוד באינטרנט? שימו לב לממשק המשתמש של האתר?

אם אתם רוצים ללמוד מן האינטרנט אתם צריכים לעשות זאת באתר הטוב ביותר שיש וזאת בכדי שהלמידה תהיה ברמה גבוהה (התחילו כאן). יש הרבה דברים שאנו צריכים לבחון באתר שבו אנחנו רוצים ללמוד כמו רמת הלימודים בו, המצגות שיש בו, האבטחה שיש בו ועוד דברים נוספים וחשובים ביותר. אך הדבר החשוב ביותר שאותו אנו צריכים לבחון זה ממשק המשתמש באתר. אנו צריכים להבטיח כי הממשק יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש וזאת בכדי להבטיח כי נוכל ללמוד בצורה הטובה ביותר. עליכם לקחת בחשבון כי ככל שהממשק יהיה יותר טוב כך הוא יאפשר לנו ללמוד בצורה הטובה ביותר וזהו משהו שאי אפשר לערער עליו.

מדוע כדאי ללמוד רק באתר ישראלי?

אם אתם מחליטים ללמוד משהו באינטרנט (עצמאית ולא עם מורה פרטי) ולא משנה מה זה כדאי לכם לעשות זאת רק באתר ישראלי. עליכם להבין כי תכנית הלימודים באתר ישראלי מותאמת לקהל הישראלי ונתפרה במיוחד למידות שלו ועל כן היא הרבה יותר רלבנטית וטובה לישראלים מה שאי אפשר להגיד על תכנית באתר אמריקאי או אנגלי.