איך להתכונן למבחן אמי"ר בצורה יעילה?

כל אדם רוצה לזכות להצלחה הגדולה ביותר וגם אם כל אדם מגדיר הצלחה בצורה שונה יש הסכמה גורפת כיום בחברה הישראלית כי ההצלחה שלנו תלויה במידה עצומה בקריירה שאנו בוחרים. אנחנו מאמינים באמירה לפיה כל עבודה מכבדת את בעליה ואין כזאת עבודה לא טובה ובכל זאת אם אתם מנתחים את הנתונים לעומק אתם יכולים לראות כי קריירה אשר מתחילים אותה לאחר תואר היא לרוב קריירה הרבה יותר עשירה והרבה יותר מאושרת. על כן לא סתם כל אמא יהודייה דוחפת את הילדים שלה ללמוד באקדמיה ונראה כי על הנושא הזה יש הסכמה גורפת בחברה הישראלית. אך עלינו לזכור שאם אנחנו רוצים להתקבל ללימודים באקדמיה אנחנו צריכים לעבור מבחן ייעודי ובעיקר את מבחן האמי"ר הידוע לשמצה. מדובר במבחן מורכב המערים עלינו קשיים לא קטנים ופעמים רבות אנשים אשר לא למדו אליו נכשלים בו.

מדוע כדאי ללמוד למבחן אמי"ר רק בבית ספר לאנגלית?

עליכם להבין כי הצלחה במבחן אמי"ר היא לא משימה בלתי אפשרית ואפשר מאוד להצליח בו אם אתם לומדים אליו נכון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה היכן אתם לומדים למבחן ועליכם למצוא את המקום הטוב ביותר לצורך הכנה למבחן אמי"ר וזאת בכדי להבטיח כי הלימודים ישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר. ההמלצה הכי טובה שאנו יכולים לתת לכם היא ללמוד אך ורק במסגרת בית ספר לאנגלית אקדמית מכיוון ששם יודעים הכי טוב להכין למבחן ושם רמת הלימודים תהיה הטובה ביותר בכדי להבטיח כי אתם תזכו להצלחה בלימודים וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

מדוע כדאי ללמוד למבחן אמי"ר בבית ספר המתמחה בלימודים למבחנים להשכלה גבוהה?

כאשר אנחנו מדברים על מבחן אמי"ר אנחנו צריכים לזכור כי כדאי לנו ללכת וללמוד בבית ספר המתמחה בלימודים להשכלה גבוהה ולא בכל בית לאנגלית. ההבדל בין בית ספר המתמחה בלימודים כאלו ובין בית ספר רגיל ללימודי אנגלית הוא הבדל עצום ואנו צריכים לקחת בחשבון את ההבדל הזה כאשר אנחנו מתלבטים היכן ללמוד.