בואו להרחיב את הידע שלכם בקבלה עם ספרים מרתקים פרי עטו של ד"ר רמי שקלים קידום רמי שקלים

 

תורת הקבלה מתבססת על כתבי חז"ל. העיסוק בה החל במאה ה-12 בפרובאנס (צרפת) והתורה התגבשה במאה ה-16 בצפת (קבלה לוריאנית). היא עוסקת בהסברים של מגוון תופעות אנושיות ומתחילה מבריאת העולם על ידי האלוהים. העיסוק בתורת בקבלה נחשב מותר רק ליודעי סוד המוסמכים לכך. בימינו רבים לומדים את תורת הקבלה כדי להתמצא טוב יותר בעולם המודרני ומדובר גם בלא יהודים, כמו הזמרת מדונה. אם אתם מתעניינים, בוא להרחיב את הידע שלכם בקבלה עם ספרים מרתקים פרי טעו של ד"ר רמי שקלים. ד"ר שקלים כתב כבר 12 ספרים בנושאי קבלה, אגדות חז"ל ונומרולוגיה והוא מרצה מבוקש כבר יותר מ-30 שנה עם הרצאות מותאמות לגברים ונשים, מבוגרים וצעירים.

באמצעות תורת הקבלה תוכלו לחדור לעולמות מיסטיים אשר ידועים רק ליחידי סגולה. בעזרת הידע תוכלו לקבל החלטות טובות יותר בחיי היומיום ולהבים את מבנה היקום, היחסים בין אדם לחברו, בין אדם למקום, ברשות היחיד וברשות הרבים. ד"ר רמי שקלים יודע להסביר היטב את תורת הקבלה בגובה העיניים ולסייע כל אחד מכם להבין את מקומו בעולם ולהתנהל בהתאם. הקבלה מדגישה גם רעיונות סוציאליים של סיוע ונתינה הדדיים כדי להיטיב עם החיים של כולנו. הקבלה עוסקת גם בשאלות של בריאה וגאולה באחרית הימים.

תורת הקבלה הפכה פופולרית ומשרתת גם אנשי עסקים אשר באים להתייעץ עם מקובלים לפני חתימה על עיסקאות שונות כמו רכישת דירה. נושא מרכזי נוסף בקבלה הפופולרית הוא תיקון עולם. לימודי הקבלה בעזרת הספרים המרתקים פרי עטו של ד"ר רמי שקלים יעניקו לכם בסיס לפענוח הצפנים אשר טמונים בספרי הקבלה ואינם ידועים לכל אחד אלא רק למעטים מאיתנו. ד"ר רמי שקלים התמחה בקבלה וכתב עליה עבודת דוקטורט והוא יודע לעשות סדר בין הפירושים הרבים לקבלה הלוריאנית, ובכללם זה של חיים ויטאל, וכך נותן את הכלים להבין לעומקה את תורת הקבלה של האר"י, כולל פרקים שנחשבו בלתי מפוענחים.