קורס יסודות הביטוח – כרטיס הכניסה שלך לעולם הביטוח

ביטוח לסוגיו הוא אחד המקצועות החשובים שיש לנו בחיים המודרניים. על מנת להצליח להתמודד עם החיים – בריאות, מוות, עסקים, עניינים כלכליים, כולנו נדרשים לביטוח. לכן, אם אתם מעוניינים לעבוד בזה או לפחות להבין במה מדובר כדי לדעת איך להתמודד עם עודף המידע, קורס יסודות הביטוח הוא מה שאתם צריכים.

קורס יסודות הביטוח של משרד האוצר – מה זה

כדי לעבוד בתחומים אלו, הממשלה עושה רגולציה על מנת לפקח על התכנים ולוודא רמה אחידה. במילים אחרות כדי לקבל רישיון לעבוד, צריך לעשות קורס של משרד האוצר. נושאי הקורס מגוונים, ולרוב מגיעים בפורמט הבא: בחינה ביסודות הביטוח, ביטוח כללי – ידיעה מקפת בביטוח חובה, רכוש ותאונות, בחינת גמר בטיפול בפנסיה וביטוח פנסיה, וביטוח אוויר וים.

קורס יסודות הביטוח

איך נרשמים לקורסים האלו

הקורסים והבחינות העוסקות בנושאי הקורס נעשית דרך האינטרנט, צריך לשלם אגרה, ואז מקבלים מספר ואיתו מגיעים לבחינה. ההרשמה היא לתאריך ספציפי ואי אפשר לשנות אותו. אפשר לדחות את הבחינה רק אם חולים ומאושפזים או יש קריאה למילואים. כל מבחן יעשה בתאריך אחר, ואי אפשר למשל לעשות בחינה של קורס ביטוח ים ואוויר, וביטוח פנסיה באותו היום. יש כמובן הנחות לבעלי מקצוע קיימים, כמו למשל סוכני ביטוח, יועצים פנסיונים וסוכני שיווק פנסיוני. מי שכבר יש לו חלק מהתעודות זכאי להנחה וגם לפטורים של בחינות בנושאים מסוימים, אבל באחריותו להביא טפסים שמוכיחים זאת. כמובן שמי שיש לו לקויות למידה, מקבל הנחות וגם הקלות בבחינה. למשל, 20 דקות תוספת.

למה לעשות קורס יסודות הביטוח

  1. זה מאפשר לכם לעבוד בצורה יסודית ומקצועית לאחר גמר הקורס
  2. זה מעניק לכם ידע מעודכן ומסודר והופך אתכם לבעלי מקצוע טובים יותר
  3. עם התעודה הזאת אפשר לגבות כסף רב יותר בעבור השירותים שלכם, מאשר אדם שעשה קורסים פחותים או שלא למד כלל
  4. בחלק מהענפים, כיום כמעט בכולם, אי אפשר לעבוד ללא רישיונות אלו כך שקורס זה החובה בחלקם הרב

למה לעבוד בזה? אנשים רבים מוצאים בכך עניין, הגשה עצמית וכמובן הכנסה מסודרת. אם אתם מחפשים מקצוע הקשור בביטוח חפשו פרטים נוספים במשרד האוצר.