הגיע הזמן לנפץ מיתוסים על החלקה יפנית

היום מסתובבים לא מעט מיתוסים על החלקה יפנית ועל החלקות שיער באופן כללי. כדאי לעשות סדר בבלגן, כדי שכל אחת תדע בדיוק מהם היתרונות ומהם החסרונות של החלקות שיער  יפניות. אומנם ישנן נשים שנולדו עם שיער חלק ומושלם, אך רובינו נולדנו עם שיער גלי עד מתולתל. ישנן נשים שיודעות לסדר את השיער שלהן בחן, כך שהשיער מחמיא לצורת הפנים שלהן ולאופי שלהן. אך עדיין, מי לא הייתה רוצה ליהנות משיער חלק ומושלם, אשר משתלב באופן אידיאלי בכל תסרוקת ובכל תספורת? לצורך כך, נשים רבות מוכנות להפוך סדרי עולם, העיקר לזכות במראה המושלם הזה שהן חלמו עליו מאז שהיו נערות צעירות. כתוצאה מכך, שוק החלקות השיער בארץ חוגג, ומכיל בתוכו עשרות אם לא מאות סוגים שונים של החלקות. ברוב הפעמים, מדובר על חומר כימי זול שמצפה את השיער וגורם לו להיראות חלק יותר. חומרים אלו נשטפים בקלות בחפיפה ומושפעים ממזג האוויר וממי הים או הבריכה.

מיתוסים על החלקה יפנית – הגיע הזמן לעשות סדר בבלגן

אנשים רבים לא יודעים להבדיל בין סוגי ההחלקות השונות, דבר שגורם להם להאמין כי כל ההחלקות אותו הדבר. מדובר כאן בטעות נפוצה, אשר מובילה למיתוס שהחלקה יפנית, בדומה להחלקות אחרות, לא מחזיקה מעמד ונשטפת כבר בחפיפה הראשונה. אך חשוב להבין כי מדובר כאן על החלקה הרבה יותר מקצועית והרבה יותר איכותית, אשר פועלת בצורה שונה לחלוטין, ולכן מובילה לתוצאות טובות ועמידות יותר לאורך זמן. החלקה זו אינה מושפעת מחפיפת השיער ואינה מתקלקלת כתוצאה מתנאי מזג האוויר השונים. מעבר לכך, בניגוד להחלקות שיער זולות וחובבניות, החלקה יפנית אינה מכילה חומרים מסוכנים או מסרטנים. ההחלקה מתבססת על חומרים איכותיים, המאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות. חומרים אלו מוחדרים לעומק השערה, וגורמים לשינוי במבנה הפנימי שלה. בצורה כזו, נהנים מהחלקה אמיתית של השיער, אשר בתום בטיפול יהיה רך, גמיש ומלא ברק.

לסיכום, ישנם לא מעט מיתוסים על החלקה יפנית, אך חשוב לברר את העובדות כפי שהן. מדובר על החלקה מקצועית, שגורמת לשינוי מבנה השערה ולכן מביאה לתוצאות טובות.