ההכרה הציבורית של אורי לופוליאנסקי

אורי לופוליאנסקי הוא אולי אחד האנשים המפורסמים ביותר במדינת ישראל בטח אם אנחנו מדברים על אנשים מן המגזר החרדי אשר לרוב הציבור בישראל פחות מכיר. הפרסום של אורי לא נובע מהמראה שלו אלא מהתפקיד שהוא מילא בציבוריות הישראלית כאשר בראש ובראשונה אנחנו מדברים על הקמת ארגון יד שרה. ארגון זה השפיע על כל כך הרבה אזרחים במדינה עד אשר ההוגה שלו והמקים שלו זכו בצדק לפרסום ענף. במסגרת ההכרה הגדולה לפועלו של אורי לופוליאנסקי העניקה לו המדינה מספר עצום של פרסים כהוקרה על פעילותו ארוכת השנים למען עם ישראל. בין הפרסים שניתן להזכיר הוענקו "אות הנשיא למתנדב" ו"פרס יושב ראש הכנסת ואת פרס ישראל. הפרסים הללו אינם ניתנים במשורה והם מעידים על כך כי אורי הוא אדם ייחודי בציבוריות הישראלית אשר חרט על דגלו את העזרה לאחר ועל כן זכה להוקרה כל כך גדולה.

אורי לופוליאנסקי

האם אורי שמח עם ההכרה הציבורית הזאת?

אם תשאלו את אורי הוא יגיד לכם כי הדבר היחיד שמעניין אותו בקבלת הפרסים הללו זו העובדה כי כך ארגון יד שרה זכה לעוד פרסום וכך לעוד תרומות. וזה מה שאתם צריכים להבין בנוגע לאורי, הדבר היחיד שמעניין אותו זה לא ההוקרה אותה הוא מקבל או הטקסים הרבים שאליהם הוא מוזמן אלא ההצלחה של ארגון יד שרה. אורי ממנף כל פרס שהוא מקבל לטובת הארגון שלו. הדבר האחרון שאורי מעוניין בו הוא פרסום שלו עצמו אלא אך ורק פרסום של הארגון שלו וכך הוא פעל תמיד וכך הוא ימשיך לפעול גם בעתיד בנוגע לכל פרס שהוא עתיד לקבל.

כיצד אורי רואה את פועלו ואת זכייתו בפרסים כל כך רבים?

מאז ומתמיד אורי לופוליאנסקי לא התעניין בפרסים שבהם הוא זוכה ועליכם להבין כי הדבר היחיד שמעניין אותו זה עם ישראל. כך כל פרס שהוא קיבל לא נוצל רק להצלחת ארגון יד שרה אלא גם לקירוב לבבות בין כלל עם ישראל ובין כל מגזר ומגזר וזאת עקב העובדה כי יד שרה פועלת בכל מקום ומקום בחברה הישראלית.